H-100 Gençlik Aşısı Fiyatları 2019-2020 | Op. Dr. Esra Bilgen
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

H-100 Gençlik Aşısı

H100 Aşısı

H100 aşısı hyalüronik asit aşısıdır. ; estetik merkezlerinde gençleştirme işlemlerinden biridir. Yaşa bağlı olarak derideki nem kaybının toparlanmasında, kuru ciltlerin canlandırılmasında, sarkma kırışıklık olan bölgelerin sıkılaştırılmasında kullanılan yöntemlerden biridir. Her yaştaki kişilere uygulanabilir. Ancak uzman ve profesyonel kişiler tarafından yapılması sonuçları bakımından son derece önemlidir.

Gençlik aşısı zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan sarkma ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan medikal bir tedavidir. “Hyaluronik asit” nem, parlaklık ve canlılık verir. Mannitol ile cildin daha gergin ve parlak görünmesi sağlanır. Nem aşısı uygulamanın yapılacağı alana uygulanan lokal anestezi sonrasında cilt dokusuna çok ince iğnelerle hyaluronik asit uygulaması gerçekleştirilir. Bu işlem uygulama bölgesi için yaklaşık olarak 15-20 dakika kadar sürer. Hyaluronik asit içerisinde herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet verebilecek madde içermediğinden ötürü alerjik reaksiyonlar görülmez. Tedavi sırasında ince iğneler kullanıldığı ve öncesinde anestezik kremler sürüldüğü için acı-ağrı hissi minimumdur.

H-100 Gençlik Aşısının Kullanım Alanları

Yüz – Boyun – Dekolte – El
H 100 AŞISI KAÇ SEANS UYGULANIR ?
2, 3,4,5 seans uygulanmaktadır. Seans araları 14-21 gün arasıdır. Çok yıpranmış ciltlerde ise 7-14 gün arasındadır.
SONUÇ
Uygulanan bölgelerde, kırışıklığı gidermek, sıkılaşmayı sağlamak, yaşlanma çizgilerini azaltmak, cildin parlaklığını artırmak, cildin aydınlanmasını sağlamak ve cildi yenilemek için kullanılmaktadır. Sarkma gösteren kısımların sıkılaştırılmasında etkili olur.

Faydaları.

Hyaluronik Asit dokulara canlılık ve gençlik veren bir maddedir. Belli bir yaştan sonra azalır ve vücut üretmemeye başlar. Bu durum ise yaşlılığı beraberinde getirir. H100 aşısı hiyaluronik asitin ömrünü uzatmaya ve etkinliğini devam ettirmesine yardımcı olur.  Cildi sıkılaştırır, çizgileri giderir ve cildi eski elastikiyetine kavuşturur.